Dla mediów

ZASADY PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI DZIENNIKARSKICH

  1. Akredytacja na SONG OF SONGS FESTIVAL, który odbędzie się 19-20 lipca br. na Scenie Plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki przy Alei Solidarności 1-3 w Toruniu, przyznawana jest na podstawie poprawnie wypełnionego formularza akredytacyjnego, przesłanego na adres: media@songofsongs.pl do 15 lipca 2019 roku.
  2.  Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku Organizator przesyła potwierdzenie drogą mailową.
  3. Po odbiór akredytacji należy zgłosić się w CKK Jordanki przy Alei Solidarności 1-3 w Toruniu w dniu 19 lipca do Biura Prasowego Festiwalu.
  4. Posiadacz akredytacji oświadcza, że akceptuje zasady fotografowania ustalone przez Organizatora festiwalu – SOS MUSIC.
  5. Fotoreporterzy mogą przebywać w strefie dla publiczności, z wyłączeniem stref zakazanych oraz w specjalnie wyznaczonej strefie do robienia zdjęć.
  6. Producent koncertu zastrzega sobie prawo odmowy udzielenia akredytacji bez podania przyczyn oraz cofnięcia jej ze względu na naruszenie przez osobę akredytowaną postanowień niniejszego regulaminu oraz ze względu na ograniczoną ilość miejsc dla dziennikarzy i fotoreporterów.
  7. Kontakt dla mediów: Piotr Lis, email: media@songofsongs.pl, tel. 784 068 543.

Pobierz formularz akredytacyjny >>

 

Leave a comment